O nas

Zeltech to firma działająca we wszystkich segmentach budownictwa z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku. Efektywna oraz solidna działalność pozwoliła nam na zjednanie sobie wielu usatysfakcjonowanych klientów oraz partnerów biznesowych.

Jesteśmy generalnym wykonawcą w branży budowlanej, energetycznej, sanitarnej i drogowej. W naszym portfolio znajduje się wiele inwestycji z zakresu budownictwa przemysłowego, użyteczności publicznej oraz komercyjnego. Do każdego z realizowanych projektów podchodzimy indywidualnie, aby w pełni zaspokoić potrzeby Inwestora. Większość prac, które wykonujemy, zlokalizowana jest na terenach województw: mazowieckiego, lubelskiego i podlaskiego.

Zeltech tworzy zespół wykwalifikowanych inżynierów i specjalistów, których bogate doświadczenie i profesjonalizm gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług. Wysokie kwalifikacje i wiedza techniczna pozwalają na dynamiczny rozwój firmy. Wybierając Zeltech możesz być pewny, że usługa będzie wykonana na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy.